Nasze usługi

Parowe pranie tapicerki

Parowe pranie tapicerki cechuje małe zużycie wody oraz wysoka temperatura. W trakcie czyszczenia nie powstają zacieki, a wiilgotość nie przekracza 6%. Parowe pranie tapicerki pozwala skrócić czas schnięcia oraz wyklucza ryzyko zalania.

 

Nadwozie

Właściwie użyta sucha myjnia parowa doskonale czyści nadwozie i jest o wiele zdrowsza dla lakieru niż tradycyjne mycie wodą. Decydując się na wybór tej metody możesz liczyć się z o wiele mniejszym wykorzystaniem środków chemicznych.

Meble i wykładziny

Wybierając tą metodą możemy bez ryzyka zalania wykonać usługę wewnątrz pomieszczenia. Prane w ten sposób meble i wykładziny są o wiele szybciej gotowe do użytku, niż w przypadku tradycyjnych metod czyszczenia. Para wnika w zakamarki i rozpuszcza brud w trudno dostępnych miejscach. Wysoka temperatura dodatkowo dezynfekuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy.

Dowiedz się więcej

Co chcesz zrobić?

Dowiedzieć się więcej o naszych usługach?

...a może umówić się na konkretny termin?

Umiejętności potwierdzone certyfikatem

Poznaj zdanie naszych klientów!

Pan Mateusz bardzo sumiennie podchodzi do wykonywanych obowiązków. Nie mam zastrzeżeń!

Tomek

Bardzo profesjonalne podejście do tematu. Świetny kontakt!

Kamil

CleanMat

CleanMat Mateusz Budzyński jest firmą tworzoną z pasji do motoryzacji. Profesjonalizm i zaangażowanie pozwala nam realizować powierzone zadania z pełną satysfakcją dla klienta. W swojej pracy wykorzystujemy najnowszej generacji urządzenia służące do pielęgnacji karoserii oraz czyszczenia wnętrz samochodów. Ciśnienie pary oraz jej temperatura sprawdzają się doskonale przy odświeżaniu mebli i dywanów. Dzięki szerokiemu zastosowaniu suchej myjni parowej jesteśmy również partnerem dla przemysłu, gastronomii oraz branży medycznej.